Bel ons:
  • Professionele kwaliteit
    scherpe prijzen
  • GRATIS afhalen
    Levering: 2 werkdagen
  • 10 jaar ervaring
    met persoonlijk advies
  • Specialist in bedrukking
    Eigen grafische afdeling

Wie is wie ?

Hello ... It's us.

interventietent.eu is een divisie van Partyspace.

Wij vormen Partyspace en graag stellen we u even alle leden van ons team voor, met de informatie over de verschillende taakverdelingen en de rechtstreekse telefoonnummers.
Zo komt u snel en makkelijk bij gewenste persoon terecht voor vragen, opmerkingen en voorstellen.

Partyspace, een klein maar super toegewijd team dat steeds naar perfectie streeft !!!


De zaakvoerders:

Ilse Vieren
Sales - Human Resources

Ilse@partyspace.be

0032 57 770 031
0032 476 847 511



 Nikolas Dejonckheere
Purchase - Product Development - Order Planning

Nikolas@partyspace.be

0032 57 770 032
0032 475 951 780



Het volledige team:

Sarah Matthieu
Sales - Accounting

Sarah@partyspace.be

0032 57 770 033



Kris Charles
Sales - Export

Kris@partyspace.be

0032 57 770 034
0032 486 642 051
0033 614 146 937

Kenny Burggraeve
Graphic design

Kenny@partyspace.be

0032 57 360 330



Olivier Vancoillie
Sales - Webshop

olivier@partyspace.be

0032 57 770 036



Eva Delanote
Marketing

eva@partyspace.be

0032 57 770 035




Birgin Vanacker
Sales

birgin@partyspace.be

0032 57 770 035




Bart Denoo
Warehouse - Shippings






Top

Home

 

 
Uw browser is niet meer up to date, hierdoor werken sommige functies van deze site niet in uw browser. Wij raden u aan een nieuwere versie te gebruiken Klik hier